Найцікавіші пригоди для дітей та дорослих з квестами від Big Quest у Києві

Пригоди, пошуки артефактів, розгадування загадок – все це поєднує в собі гра на квест. Ця розвага прийшла зі світу комп’ютерних ігор, завоювала популярність у дітей та дорослих. Пропонується для проходження квест кімната метро з цікавим сюжетом.

Варіанти пригоди

Для двох вікових груп від 9 до 14 років, і для людей віком від 14 років, пропонується приміщення, яке імітує станцію метро, де вчені проводили секретні експерименти. Відбулася катастрофа, внаслідок чого з’явилися зомбі, які тепер атакують відвідувачів. Головним завданням учасників є збирання контейнерів, щоб пройти завдання. Зомбі у виконанні професійних акторів заважають цьому, вони ловлять учасників та саджають їх у клітини, звідки треба вибиратися.

Щоб зменшити реалізм, дитячий квест простіше, він розрахований на легше проходження та не дуже лякає учасників.

Серед інших особливостей пригоди варто виділити:

  1. Приміщення, де відбувається дія, має площу 1000 м2, оснащене якісними декораціями, що повністю імітують реальність.
  2. Один сеанс гри складає 45 хвилин.
  3. Для участі може підбиратися закритий режим, коли ділянку проходить одна група людей, які разом замовили гру. Відкритий режим передбачає наявність на майданчику двох розрізнених груп.
  4. Число учасників може сягати 50 осіб, які проходять маршрут одночасно.
  5. Можна придбати квиток в індивідуальному порядку і приєднатися до групи, що проходить дистанцію у відкритому форматі.

Пропоновані квести Київ є найбільш наближеними до реальності, приносять безліч яскравих емоцій, змушуючи повертатися сюди знову.

Основні переваги

Важливим параметром цієї пригоди є велика площа дії. Тут є багато місць, де можуть бути заховані артефакти, можна вибирати різні маршрути проходження. Багато варіантів дії, включаючи стратегію пошуку або наявність фактора зомбі, приносять елемент непередбачуваності, що дозволяє проходити маршрут знову, начебто вперше.

Антураж максимально наближений до реальності. Це стосується декорацій, гриму зомбі та інших супутніх особливостей. Людина починає почуватися героєм фільму жахів, де емоції виходять живими та натуральними. Враження від проходження надовго залишається у пам’яті.

Можна відвідувати атракціон поодинці або компаніями, замовити пригоду до свята, або розважитись серед повсякденних буднів, щоб скинути вантаж буденності.


Notice: Undefined index: integration_type in /home/f115164/public_html/elitecolumbia.com/wp-content/uploads/.sape/sape.php on line 2012